Competitie

mei 2018

zaterdag 5 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
10:00MUNSEL 3-AMMERZODEN 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
13:00ZALTBOMMEL 3-AMMERZODEN 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
14:00AMMERZODEN 1-DE HAMBAKEN 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
14:00AMMERZODEN 1-DE KLINKAERT 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 35+ * Zaterdag (CBR-OBR-WBR) - 2e klasse - Afdeling 4Stand
14:00AMMERZODEN 1-THADIA 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
12:30MAASPOORT 1-AMMERZODEN 2Kunstgras
vrijdag 11 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 2Stand
18:30LOON OP ZAND 2-AMMERZODEN 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00AMMERZODEN 1-SKINLO 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 17Stand
19:00AMMERZODEN 1-RACKETS-BERGHEM 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 27Stand
19:00DE MERLETTEN 4-AMMERZODEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
19:00AMMERZODEN 1-WOUDRICHEM 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 44Stand
19:00DE SCHUTSKAMP 1-AMMERZODEN 1Kunstgras
zaterdag 12 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
13:00DE MERLETTEN 3-AMMERZODEN 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
14:00AMMERZODEN 1-DEN HORST-OOSTEIND 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
14:00AMMERZODEN 2-ZALTBOMMEL 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
14:00AMMERZODEN 4-DE WITTE SCHARE 8Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
12:30ASMUNT 1-AMMERZODEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 35+ * Zaterdag (CBR-OBR-WBR) - 2e klasse - Afdeling 4Stand
12:30ACHTER DE BOGEN 1-AMMERZODEN 1Kunstgras
vrijdag 18 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 2Stand
19:00DE HOGE HEIDE 2-AMMERZODEN 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 17Stand
18:00RHELICO 2-AMMERZODEN 1
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00AMMERZODEN 1-TOZ 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 27Stand
19:00AMMERZODEN 1-ZALTBOMMEL 6Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
19:00ACHTER DE BOGEN 2-AMMERZODEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 44Stand
19:00AMMERZODEN 1-DE HAMBAKEN 6Kunstgras
dinsdag 22 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 4Stand
09:30AMMERZODEN 1-BERGENSHUIZEN 2Kunstgras
vrijdag 25 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00THADIA 2-AMMERZODEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 2Stand
19:00AMMERZODEN 2-DE MOLENWIEK 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 17Stand
19:00AMMERZODEN 1-MALISKAMP 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
19:00AMMERZODEN 1-D'OGGELEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 44Stand
20:30RHELICO 2-AMMERZODEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 27Stand
19:00DE BEEK 2-AMMERZODEN 1Kunstgras
zaterdag 26 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
11:30BERGENSHUIZEN 3-AMMERZODEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
13:00DE YPELAER-H'BEEK 1-AMMERZODEN 2
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
14:00AMMERZODEN 3-DE WITTE SCHARE 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
14:00AMMERZODEN 1-DE HOGE HEIDE 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 35+ * Zaterdag (CBR-OBR-WBR) - 2e klasse - Afdeling 4Stand
14:00AMMERZODEN 1-NULAND 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
13:00DE SCHUTSKAMP 5-AMMERZODEN 4Kunstgras
dinsdag 29 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 4Stand
09:30RICO 1-AMMERZODEN 1Gravel